Kalibrace měřidel

Potřebujete vystavit kalibrační list ke svému stávajícímu měřidlu nebo chcete koupit kalibrované měřidlo nové? Naše kalibrační laboratoř prošla úspěšně akreditací ČIA v oborech teplota, vlhkost, objem, hmotnost a otáčky.

Podrobnosti o rozsahu naší akreditované činnosti naleznete v Osvědčení o akreditaci. Naše laboratoř provádí kalibrace různých měřidel (viz dále), a to jak u nás v laboratoři, tak v některých případech přímo v provozu u zákazníka.

Naše Kalibrační laboratoř
KALIST AKL s.r.o. je
akreditovaná v těchto oborech:
  • hmotnost
  • objem
  • teplota
  • vlhkost
  • mechanický pohyb - otáčky

dle ČSN
EN ISO/IEC 17025:2005

Pro podrobnější informace klikněte na příslušnou odrážku:
  • Akreditovaná kalibrace (teploměry, vlhkoměry, dataloggery, váhy, závaží, pipety, zařízení s regulací teploty, otáčkoměry v centrifugách)
  • Procesní kalibrace (teploměry, vlhkoměry, dataloggery, váhy, závaží, pipety, zařízení s regulací teploty, IR teploměry, stopky, minutky, tlakoměry, otáčkoměry, čidla CO2, pH metry, atd.)
  • Kalibrace u zákazníka (měřidla, která jsou součástí strojního zařízení, či by se obtížně přepravovala do laboratoře)
 

Jaké zařízení kalibrujeme?

Ukázka námi kalibrovaných měřidel

Cena kalibrace

Cena kalibrace je závislá na mnoha faktorech, jako jsou množství a druh měřidel ke kalibraci, možnost dodání měřidel do naší laboratoře, rozsah kalibrace apod. Proto se na nás neváhejte obrátit s žádostí o cenovou nabídku. Při objednávce většího množství kalibrací či dlouhodobé spolupráci Vám můžeme nabídnout individuální slevy. 

Objednávka kalibrace měřidla

Nabízíme jak možnost kalibrace Vašeho stávajícího měřidla, tak také možnost koupě nového zkalibrovaného měřidla. Druh kalibrace si můžete zvolit v detailu konkrétního produktu. Více informací se dozvíte na stránce věnované objednávkám kalibrace, viz odkaz níže.

Zobrazit možnosti objednávky kalibrace

Nabídka
kalibrovaných
přístrojů

Vstoupit do e-shopu

Poptávka
kalibrace
vašeho měřidla

Vytvořit poptávku